Pokládka podlah se skutečnou odborností

Věnujeme se odborné pokládce podlahových krytin a jejich následné údržbě. Díky mnohaletému působení na trhu, stovkám realizovaných zakázek a tedy spoustě zkušeností máme otestovány kvalitní výrobce podlah a klientům vždy dodáváme pouze takovou podlahovou krytinu, kterou máme osobně vyzkoušenou. Samozřejmě jsme schopni položit také podlahovou krytinu dodanou přímo klientem. Zakázky realizujeme v Praze a okolí do 40 km, naši odborní podlaháři jsou k dispozici jak pro domácnosti, tak i komerční prostory.

Úvodní konzultace

Úvodní konzultace na místě zakázky je zdarma, stejně jako měření prostor a konkrétní kalkulace. Kromě odborné pokládky podlah naše podlahářství samozřejmě poskytuje také službu vyrovnání podkladu před pokládkou a případný odvoz původní podlahové krytiny k ekologické likvidaci přesně podle předpisů.

Elastické podlahy pro moderní dobu

Elastické podlahy jsou relativně moderním typem podlah. Patří sem podlahy vinylové, kaučukové a PVC, dále linoleum a marmoleum. Jejich povrch je pružný a měkký, příjemný na nášlap a šetří tak klouby. Jejich další velkou výhodou je snadná údržba a relativně jednoduchá pokládka. Dostupné jsou jako vekoplošné, kdy se pokládají celé velké pláty podlahové krytiny, i jako jednotlivé dílce, která je možné skládat klasicky tak do moderních nebo mozaikových vzorů.

V mnoha variantách

Dnešní sortiment elastických podlah dovoluje komukoli bohatý výběr v široké škále barev a vzorů, kde si svoje najde opravdu každý. Dostupné jsou jednobarevné, se vzory dřeva, kamene, teraca nebo dlaždic, tak i s ornamenty a obrázky. Pokud chcete, aby vaše podlaha byla zcela originální, můžete dokonce nakombinovat i různá barevná provedení a sestavit z nich jedinečný a osobitý vzor. Vždy je ale vhodné kombinovat pouze elastické podlahové stejného typu a s totožnou povrchovou úpravou.

Nízká cena za lehce nižší životnost

Určitou nevýhodou elastických podlah je životnost, která je nižší ve srovnání kupříkladu s masivním dřevem, kamenem či dlažbou. Na druhou stranu je ale rozdíl v životnosti kompenzován jejich obvykle nižší cenou. Pokud je to vítěz vaší volby, naše firma ráda odborně a profesionálně zrealizujeme pokládku podlahy. Postaráme se o vše od přípravy povrchu přes nalepení a ořez krytiny až po vytvoření spár a obvodových lišt. Vy ušetříte čas i námahu a budete se těšit ze skvěle položené nové podlahy.

Kontakty

V případě jakýchkoli dalších dotazů nebo nejasností či zájmu o konkrétní konzultaci se na nás neváhejte obrátit na telefonu +420 732 653 601, mailové adrese info@podlahygroup.cz nebo skrze kontaktní formulář na webu.

Publikováno: 10. 11. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Palková