Ta správná krycí plachta na bazén

Jste pyšní na svůj zahradní bazén? Chcete ho pořádně ochránit, stejně jako svoje auto nebo verandu? Před nečistotami a dalším nepořádkem, listím a podobně? Pak jste se dostali na správné místo. Naše firma Jabor už přes 20 let vyrábí perfektní krycí plachty na bazén ve všech možných tvarech, barvách i provedeních. Takže u nás určitě najdete adekvátní kus právě pro vaši zahradu. Krycí plachty na bazén velmi přispívají ke komfortu užívání bazénu a taky šetří námahu a práci při jeho údržbě. Jejich variabilita je opravdu značná a sahá od rozměrů, barev i tvarů krycí plachty a jejího zpracování po doplňkové příslušenství – tedy síta na odtok vody, gumy k napínání, kotvení a další součásti.

Dlouhé roky výdrže - při správném používání

Každá krycí plachta vydrží dlouhé roky, pokud ji používáte podle návodu a některých prostých zásad. U nás máte jistotu špičkové kvality provedení i použitého materiálu. Všechny plachty jsou z vysokopevnostního PVC německé produkce s gramáží 500 až 650 g/m2. Ve spojení s použitou technologií vysokofrekvenčního svařování je výsledkem esteticky atraktivní a uživatelsky velmi přívětivá kousek s dlouhou životností. Ta se obvykle pohybuje v rozsahu 10 – 15 let.

Plachta v TOP kvalitě provedení

Tato varianta je vybavena povrchovým lakováním, díky čemuž se velmi snadno udržuje a čistí. Všechny modely této kategorie jsou vybaveny odtokovým sítem na vodu a oddělenými kotvícími gumami se speciálním okem. Pevnost použitého materiálu je naprosto špičková a snese tudíž zatížení až 70 kg na jeden metr čtverečný. Cena plachty dle parametrů klienta startuje na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá manipulace, vynikající pevnost

Obsluhu TOP provedení krycí plachty zvládne skutečně každý bez potíží. Spojení materiálu do plachty je provedeno pomocí vysokofrekvenčního svařování. Tato technologie činí výsledek jednak dokonale odolný vůči vodě, za druhé mají spoje perfektní vzhled. Plachta se díky tomu stává jak vynikajícím nástrojem díky své funkčnosti, tak i reprezentativním prvkem vaší zahrady.

Další možnosti - EKONOMIK a BASIC

Dalšími způsoby provedení krycích plachet Jabor jsou Ekonomik a Basic. Ani jedna z nich už nemá jednotlivé kotvící gumy, ale pouze jednu velkou - obvodovou. Na rozdíl od modelu TOP nejsou již vybaveny odtokovým sítem. Ekonomiku ale zůstalo ještě jak povrchové lakování, tak i individuální tvar. Typ Basic je vyráběn už pouze jako obdélník podle konkrétních rozměrů. Maximální zátěž je u obou typů stejná - 50 kg na 1m2 - , liší se ovšem cenou. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je pro zákazníky hledající za přijatelnou cenu adekvátní kvalitu.

Kontakt

Pokud vás kterýkoli ze zmíněných typů krycí plachty na bazén zajímá, neváhejte se nám ozvat na linku +420 732 193 430 nebo zavoláme my Vám. Případně se ozvěte na mail ochod@jabor.cz.

Publikováno: 08. 11. 2019

Kategorie: Bazény

Autor: Denisa Palková