Stropní svítidla do domácnosti

Zřejmě si nedokážete představit žít doma bez světla a při pomyšlení na pár dní bez elektřiny se vám ježí chlupy na kůži. Světlo však není jen o tom vidět. V dnešní době existuje spousta variant vzhledů svítidel, kterými je možné ladit interiér. Světla je možné umístit do stropních podhledů, na zem, na stůl, na zeď. Jedním z prvních osvětlení, pokud samozřejmě opomeneme oheň, je stropní svítidlo. Ať už se rozhodnete pro klasiku nebo lustr, na e-light si vyberete.

Klasika

Klasickým stropním svítidlem nikdy nic nepokazíte. Drží přímo na stropě a pokud nechcete, téměř nezasahuje do vzhledu místnosti. V tom případě můžete zvolit obyčejné stropní svítidlo bez jakýchkoliv zbytečných tvarů, lemů nebo ozdob. Pokud chcete jemné detaily, jsou na výběr stropní svítidla s tenkými lemy v různých barvách, které interiéru dodají elegantní vzhled. Naleznete je kulatá, ale také hranatá. Pokud toužíte po troše designu, nevázejte hledat například mezi výrazně zdobenými stropními svítidly, případně lze zvolit také světla, která navodí pocit oblohy plné hvězd.

Lustry

Hledáte stropní svítidlo na místo, kde je potřeba spousta světla? Takovým místem může být například jídelní stůl, kde mají strávníci ocenit nejen chuť připraveného jídla, ale také jeho podobu. V tomto případě jsou dobrou variantou lustry, které visí nevysoko nad stolem. V nabídce naleznete také lustry, jejichž délku lze libovolně nastavovat a není nutné, aby byly příliš nízko neustále.

Osvětlení chodby

Na chodbu je možné bez obav umístit klasické stropní svítidlo. Jestliže je však chodba dlouhá a není na ní dostatek oken, skrze která by světlo vstupovalo, bude dobré zvážit bodová stropní světla, která lze umístit po celé délce průchozí chodby a zajistit tak dostatek světla po celé její délce. Vybírejte na e-light.cz, případně si nechejte sdělit pár cenných rad od odborníků.

Publikováno: 31. 08. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Denisa Palková