Stěhování Praha – když zavolá nové místo

V dnešním moderním světě není žádnou zvláštností stěhovat se za prací. A není to taková zvláštnost ani tehdy, když to znamená překročit hranice a vydat se do ciziny. Pak je ideální čas zavolat nás – stěhovací firmu s letitou zkušeností a praxí ve všech druzích stěhování včetně toho mezinárodního. Všechna stěhování zahrnují malé i velké byty, větší i menší domy, zkrátka jakékoli bytové prostory, které potřebujete přesunout i ze státu do státu. Náš profesionální servis zajistí absenci starostí na vaší straně a klidnou cestu všech vašich věcí do nové lokality.

Různý nábytek – různá náročnost

Na stěhovací obtíže lze narazit bez ohledu na rozsah stěhovaného. Pro stěhování Praha ovšem není nic nerealizovatelné – pokud o takových překážkách a náročných položkách víme předem. Vždy nás tedy prosím upozorněte například na sochy, piána, přístroje, koncertní křídla a další kusy. Zkrátka na cokoli, co vyžaduje speciální pozornost, je křehké, těžké, velmi objemné nebo jinak specifické a odlišné od běžných komod nebo stolů. Nebojte se při úvodní konzultaci s technikem nadhodit i zdánlivé banální komplikace, pro nás může taková skutečnost hrát při stěhování zcela zásadní roli.

Konzultace na místě

Každému stěhování předchází podrobný plán, harmonogram a kalkulace na naší straně a nějaká příprava na té Vaší. Ideální je sejít se s pracovníkem stěhování Praha, který vyslechne Vaše požadavky a nastíní vám konkrétní možnosti jejich řešení. Přitom zodpoví všechny Vaše dotazy a dá tak věcem určitější rámec. Sdělí vám také cenovou kalkulaci celé operace. Ta se odvíjí od vzdálenosti cílové destinace a celkového objemu i náročnosti stěhovaných věcí.

Přístupy pro nás a vozy

Pro samotné stěhování zajistěte na smluvený den dostatek volného prostoru na parkování vozu nebo vozů. Podle potřeby přistavujeme i větší vozy, protože výrazně usnadňují manipulaci s břemeny uvnitř a ve výsledku šetří náš čas a vaše peníze. Stejně tak potřebujeme uvolněné přístupové cesty, abychom se mohli plynule pohybovat tam a zpátky i s břemeny.

Pečlivá ochrana každého kusu

Pracovníci stěhování Praha vám poskytnou jak vratné přepravky či krabice různých velikostí na drobné předměty, tak i veškeré potřebné folie, bublinkové folie i výplně. Pomohou také se zabalením jednotlivých položek, aby během samotného přesunu nepřišlo nic k újmě.

Dotazy a domluvy

Něco není jasné nebo si chcete rovnou domluvit úvodní konzultaci? Zastihnete nás nonstop na telefonu +420 723 123 100 či mailové adrese kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Publikováno: 11. 11. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Palková