Polykarbonátový nebo skleněný skleník?

Skleník-expert.cz Chystáte se na svoji zahradu pořídit skleník? Obraťte se na spolehlivého prodejce skleníků Bc. Martina Vlasáka. DiS. s kamennou pobočkou v Benešově u Prahy. Kvalitní, praktické a spolehlivé skleníky značky Lanit Plast si můžete zakoupit také v jeho internetovém obchodu Skleník-expert.cz. Vybrat si můžete polykarbonátový skleník o síle desek 4mm nebo 6mm nebo skleněný […]

Skleník-expert.cz

Chystáte se na svoji zahradu pořídit skleník? Obraťte se na spolehlivého prodejce skleníků Bc. Martina Vlasáka. DiS. s kamennou pobočkou v Benešově u Prahy. Kvalitní, praktické a spolehlivé skleníky značky Lanit Plast si můžete zakoupit také v jeho internetovém obchodu Skleník-expert.cz. Vybrat si můžete polykarbonátový skleník o síle desek 4mm nebo 6mm nebo skleněný skleník. V nabídce tohoto e-shopu dále najdete zahradní obrubník, pařníky, zahradní domky, pergoly, zahradní pavilony, kompostéry, vchodové stříšky a mnoho dalšího příslušenství na zahrady a do zahradnictví.

Polykarbonátový skleník

Kvalitní polykarbonátový skleník na zahradu je zárukou vynikajících tepelně-izolačních vlastností. Konstrukce skleníku je vyrobena z přírodního hliníku odolnému korozi a výrobním materiálem prosklení je komůrkové (dutinkové) polykarbonátové sklo s UV ochranou, díky které nekřehne, nežloutne a jinak se nedeformuje nebo neničí. Prosklení je kotveno do hliníkových profilů pomocí nerezových ocelových sponek.

Zahradní skleníky z polykarbonátu jsou výjimečné dlouhou životností, odolností proti nepříznivým přírodním živlům (vítr do 75 km/h, prudký déšť, krupobití, mráz aj.), rychlou a snadnou montáží a v neposlední řadě minimální údržbou. Konstrukce a prosklení stačí čistit hadříkem pouze s mýdlovou vodou. Určitě se vyvarujte na polykarbonátové desky používat organická rozpouštědla nebo barvy.

Polykarbonátový skleník lze postavit bez zděné podezdívky a možností je i dokoupení základny z pozinkovaného ocelového plechu.

Nadstandardním příslušenstvím, které lze k polykarbonátovému skleníku dokoupit jsou poličky, regály, větrací střešní okénka, automatické otvírače ke střešním okénkům, teploměry, vlhkoměry, stínící sitě, zavlažovací zařízení a elektrické odporové vytápění půdy.

Přidat komentář