Hledáte skutečně ideální plachtovou halu?

Pak jste tu na správném místě. Při dnešních technologiích už máte i jiné možnosti než stánek s plachtou pro jeden den nebo kamennou budovu, pokud někde budete delší dobu. V závislosti na vašem záměru lze místo toho využít plachtovou halu a docílit svého za mnohem nižší cenu a při mnohem větší rychleji realizace. Montáž plachtové haly je totiž jednoduchá a značně flexibilní. Přitom po stránce odolnosti a výdrže konstrukce poskytuje zázemí zcela srovnatelné s trvalejšími stavebními postupy. K výrobě hal Mobidock jsou využity primárně materiály německé a belgické výroby s vynikající pevností a ověřenou životností, která dosahuje až 20ti let. Klíčem k jejímu dosažení je maximální vypnutí plachty z vysoce odolného textilu. V případě konstrukce plachtové haly TOP je tohoto dosaženo díky vysoce precizní konstrukci celého opláštění a dalších připojených systémů. To je důvod, proč naše plachtové haly obstojí i v oblastech se silným větrem, deštěm či sněžením.

Odolnost, která přetrvá celé roky

Pokud při dlouhodobém používání plachtové haly vyvstane z jakéhokoli důvodu potřeba přepláštění, vyrobíme a nainstalujeme vám bezodkladně nové. Krom toho lze také kombinovat trapézový plech se samotným textilním pláštěm. Například plechy na boku a textilní materiál na střeše plachtové haly. TOP model haly je navrhován v RAL barevném provedení. Materiál má lakování z obou stran, splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění je v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

Výsledná vizáž podle vašich představ

Plášť plachtové haly je možné graficky upravit podle vašich záměrů. Pro naše grafické oddělení není žádný problém zpracovat jakékoli potřebné logo nebo jiný barevný motiv a vyrobit opláštění s potiskem – digitálním nebo ručním. Případně převzít návrh vámi dodaný a aplikovat ho stejným způsobem. Tímto způsobem jsme zpracovali například v Rotterdamu zastřešení MS ve veslování, parkuru v Londýně nebo výročí ukončení světové války v Yper. Díky 20ti letům praxe v oboru dodáváme opláštěné plachtové haly v nejlepší možné kvalitě celkového provedení. Poskytujeme plný servis od prvotního návrhu přes průběžné poradenství až po kompletní dodání klientovi.

Univerzální konstrukce pro každý čas a cíl

Plachtová hala je perfektní řešení pro mnoho účelů a projektů. Možná pro více, než byste tušili. Někteří mají tento typ objektu spojený jen s dočasným krytím zboží nebo krátkodobým veletrhem. Jenže správně postavená hala tohoto druhu, snese velmi dlouhý pobyt i ve vysoce nehostinných podmínkách, kde se nedá dost dobře stavět jiným způsobem. Haly Mobidock v tomto ohledu poskytují vynikající zázemí pro mnoho účelů. A to vše za skvělou cenu.

Naše možnosti, vaše výhoda

Podle vámi sděleného účelu využití plachtové haly vám naši pracovníci načrtnou možnosti a vytvoří komplexní návrh řešení. Samotná stavba haly trvá většinou několik dny, přinejhorším pár týdnů. Jednoduchá montáž i demontáž je zárukou vysoké flexibility a ani přemístění haly není problém.

Jsme v kontaktu

Můžete nás zavolat na telefonu +420 605 797 777, přes webový formulář nebo mailovou adresou .

Publikováno: 12. 11. 2019

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Palková